Czy wiesz, że...?

 

* węgiel brunatny to nie to samo co węgiel drzewny?

* węgiel do miejscowości Przylep, Płoty, Leśniów Wielki i Mały, Nietków, Laski, Sudoł, Zagórze, Boryń dowozimy gratis przy zamówieniu min. 1 tony?

Lubisz nas?

SKŁAD WĘGLA – ZIELONA GÓRA
Witaj na stronie e- skład opału.pl. Nasza firma zajmuje się handlem m. in. takich surowców jak opał, węgiel. Zielona Góra, a dokładnie Czerwieńsk to miejscowość, w której się znajdujemy. Węgiel kamienny i brunatny sprzedawany przez naszą firmę pochodzi tylko z polskich kopalni.
Nasz skład węgla stara się dostarczać Państwu najlepszej jakości opał. Zielona Góra i południowa część woj. lubuskiego to obszar, który obsługujemy.
Od wielu lat staramy się dostarczać naszym klientom usługi i towary na najwyższym poziomie. Nasz węgiel od lat cieszy się uznaniem klientów, a artykuły drewniane, w tym wysokiej jakości płotki ogrodowe. Zielona Góra jest miastem, w którym nie brakuje marketów z podobnymi produktami, jednak nasze są wykonane z jak najwyższą starannością i precyzją. Dodatkowo dajemy gwarancję najniższej ceny na nasze wyroby ogrodowe! Obszerny katalog produktów pozwoli dobrać cenę oraz jakość wyrobu do Państwa potrzeb. Znajdziecie Państwo u nas takie wyroby jak: pergole, kwietniki, ławki, huśtawki, ale też carport'y oraz całe place zabaw. Wszystko w najlepszej cenie i jakości.
W naszym składzie węgla oferujemy Państwu również kostkę brukową, granit lubuski oraz polbruk. Lubuskie województwo to obszar, w którym działa wielu producentów polbruku, ale my współpracujemy wyłącznie z najlepszymi co jest gwarancją, że nasz polbruk (Zielona Góra i okolice) jest najwyższej jakości.

Bądź na bieżąco z aktualnościami, nowościami oraz ofertami specjalnymi.
Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej promocji! Do każdej zakupionej tony węgla otrzymasz bon o wartości 10 zł, który możesz wykorzystać przy następnym zakupie lub zbierać i wykorzystać w innym terminie. Dodatkowo dajemy worek drewna rozpałkowego zupełnie GRATIS! Najlepszy węgiel – lubuskie! Dowiedz się więcej w dziale: aktualności.
Skład opału Zielona Góra / Czerwieńsk.

UWAGA!
Prosimy o dokładne sprawdzenie firmy, w której zamawiają Państwo opał. Lubuskie województwo i jego okolice to rejon, w którym wiele firm podszywa się pod nasz skład węgla. Znajdujemy się na ulicy Młyńskiej, nie na ulicy Bocznej! Apelujemy o przemyślane zakupy.

Logo skład opału Zielona Góra